Svet-Stranek.cz
Archandělská zasvěcení

Povídání o archandělských zasvěceních ...:Nejmenší z nebeských andělů je mocnější než největší z pozemských problémů.

Povídání o archandělských zasvěceních ...

Zasvěcení zvyšuje vibrace a záření našich jemných těl , čímž se zvyšují i naše spirituelní schopnosti, citlivost a vnímavost a - v neposlední řadě - rovněž i naše zdraví
Formou tzv. „zasvěcení“ jsou skokem pozvednuty vibrace -frekvence - bioenergetických polí zasvěcovaného na vyšší úroveň a tím jsou současně pročištěna a projasněna ..Každé zasvěcení přináší do života určité možnosti a šance. Záleží už na každém z nás – jak jich využije .

Pokud jsme na Anděly zasvěceni – zvyšuje to – mimo jiné - i naše možnosti kontaktu , ale především každé zasvěcení ( jak už zmíněno ) – zvyšuje vibrace – frekvence našich jemných – aurických – těl , tedy jinak řečeno – bionenergetických polí .

Archandělská zasvěcení „povytáhnou“ zasvěcované až několikanásobně více – než jiná ( a to i tzv. Mistrovská - v energeticko-spirituelních systémech ) . Ale potom už záleží na každém jednotlivci, co s oním darem udělá – jak s ENERGIÍ SVĚTLA intenzivně pracuje a k jakým účelům ji používá .

Tato vysoká zasvěcení – vážně hledajícím zprostředkuji v dnešní době ne už známým posvátným tanečním Rituálem – a mohou být – jak už zmíněno - provedena i na dálku. Poněvadž vnímám – že jsem prostředníkem a ZASVĚCENÍ provádí vysoké bytosti SVĚTLA proto „ARCHANDĚLSKÁ ZASVĚCENÍ“ .
Zasvěcuji ne jen ANDĚLŮM , ARCHANDĚLŮM a archetypálním silám ženského aspektu STVOŘITELE – SVATÉ-NEBESKÉ MATKY v různých kulturách, tradicích a náboženstvích vyjádřených „ženskými bohyněmi „ - použila jsem názvu „BOHYNĚ SVĚTLA“ ,ale rovněž zasvěcuji i naší MATCE ZEMI – naší modré překrásné planetě a jejím ANDĚLŮM . I tato zasvěcení náleží mezi ARCH.ZASV. , neboť naší ZEMI nás zasvěcují při tanečním Rituálu její ARCHANDĚLÉ .

Možnosti výběru ARCH.ZASV. jsou veliké a je dobré provést výběr i test zájemcem o ZASVĚCENÍ i mnou.

Tato vysoká zasvěcení jsou energetickou „nádstavbou“ nejen všech modifikací REIKI ( tzv. tradiční – buddhistické , Christian, Tera –mai REIKI – Karuna –REIKI atd. )- ale i dalších energeticko –spirituelních systémů, které „pracují“ s vyšším spektrem energie / např. Tachyon Spirituál systém, Vitaly, Uriel, Helios , Temperance …
Přesto mohou být ARCHANDĚLSKY ZASVĚCENI i začátečníci , kteří touží sami se sebou „pracovat“ a transformovat svůj život .