Svet-Stranek.cz
Archandělská zasvěcení

Voda jako lék:Nejmenší z nebeských andělů je mocnější než největší z pozemských problémů.

Voda jako lék

Vlastnosti vody objevil Japonec Masaru Emoto. Ale jakou sílu voda má a jakým způsobem vodu použít, jak nás naučil náš Otec, o tom se Masaru v jeho knihách nezmiňuje. A sice zbavit vodu patogenní složky, jelikož voda pochází z moří, kde se mnoho lidí utopilo, kde trpí bolestí mořské ryby, proto je mořská voda duchovně nemocná. K nám se voda dostane odpařováním z moří a z mraků na nás padá. Proto jakoukoliv vodu nejprve upravíme jako plnohodnotný paměťový minerál. Takto se voda stane čistá, bez informací.

Postup: V přírodě, před východem Slunce, dejte každému nemocnému do ruky skleničku s vodou. Jakmile se Slunce svým okrajem ukáže na obzoru, upravte (myšlenkou) nemocným vodu jako plnohodnotný paměťový minerál a ať každý polovinu vody ve skleničce vypije. Potom do skleniček, co drží nemocní, dejte program: Vkládám do všech skleniček hormon endorfin na regeneraci celého lidského organismu. Okamžitě vodu nechte vypít. Musí se vše stihnout v době, kdy slunce vychází na obzor. Po vypití homeopatika ať zůstávají všichni v přírodě, prochází se, a to celou jednu hodinu. Co se děje po ten čas: Endorfin v tělech odstraňuje veškeré nečistoty, buňky bez informací, mrtvé buňky, kyselosti z krve, balasty. Ty odcházejí otevřenými póry po celém těle, ale pouze duchovní kopie nečistot. Je nutné po té 1 hodině ponořit celé tělo, nejlépe i s hlavou, do studené vody s teplotou do 15° C. Ty duchovní nečistoty se vodou z těla uvolní a studenou vodou se uzavřou póry. Jakmile se odebere duchovní kopie nečistot, do 1 hodiny zaniknou i hmotné kopie a ty se vylučovacími cestami z těla automaticky odstraní. Tělo je zbaveno takto jednorázově smrtelných chorob.

Je to neuvěřitelné, funguje to. Tento zásah si může udělat každý sám, ale musí mít alespoň vegetariánskou vibraci. Zde se uvádí, že homeopatikum s hormonem endorfinem provádí jeden člověk ostatním. Ale naše zkušenosti jsou, že by s těmito uzdravovacími zásahy muselo souhlasit naše Ministerstvo zdravotnictví. O konflikt nemá nikdo z nás zájem. Dnes se veškeré léčení provádí za značné finanční částky, a toto je zcela zadarmo.

Otec-Stvořitel je autorem našeho těla, tedy přesně zná a ví, co použít na jeho zdegenerovanou lidskou postavu, jak ji opravit. To, co nás naučil s upravenou vodou s vloženým programem, to si dnes dělá mnoho lidí. Matky provádí na svých dětech do 10 let vodou zásahy. To je vše funkční a odzkoušené. Neboli vodou-homeopatikem se dají opravit jakkoli nemocná těla. Rakoviny, rozpustit kameny, viry včetně HIV, zánětlivé bakterie, obávaná listerie, upravit trávicí šťávy, hormony ve žlázách s vnitřní sekrecí atd.
Veškeré tyto zásahy se dělají s každou vodou ve skleničce ! Jsou neškodné, ublížit nemohou, nanejvýš se nepodaří dát přesný program. Pak není úspěch. Na veškeré zásahy je nutné mít alespoň 3 500 kHz, tedy vegetariánskou vibraci, tedy 4. stupeň duchovního vývoje. Veškeré zásahy nejsou léčivé, ale přímo uzdravující a jsou zadarmo. Proto by měl být zájem a snaha žít dle přikázání, proto si zvyšujeme vibraci, opravujeme svoje tělo a hlavně si zajistíme postup s tímto tělem do vyšší třídy, ale je nutno dosáhnout alespoň 5 000 kHz. Dále je třeba vědět, že zvyšováním své vibrace se přibližujeme ve svém vývoji blíže ke Stvořiteli. Kdo nemá zájem, stojí ve vývoji a životy musí opakovat. Dříve vládl Bůh-Satana, Otec byl skrytý ve vesmíru. Dnes Bůh neexistuje a celý vesmír může s Otcem rozmlouvat, pokud mají 5 000 kHz své vibrace. Je mnoho planet ve vývoji a všichni máme stejný program. Postupovat ve vývoji nebo stagnovat.

Pozorujeme dnešní svět v televizi, tu směsici honby za penězi a světskými požitky, názorů na zdravotnictví, rozhovory o interrupcích (to je rozhodování každé ženy, muži ať se do této problematiky vůbec nepletou, ať se chovají tak, aby k těm stavům nedocházelo). O eutanazii, o tom rozhoduje každý sám jedinec, protože je to jeho vývoj. Pro mystiky byly tyto děje na zemi velikou zkušeností a dnes jsou vývojovou minulostí – dějinami. Kdo má zájem rozšířit řady mystiků a vegetariánů a těch, co žijí podle přikázání, doporučujeme. Nikdo vám nemůže přikazovat, jak se chovat a stravovat. Zdravotnictví si půjde svou cestou odzkoušenou pokusy na lidech a zvířatech, to vše za drahé peníze. Příčiny chorob si nikde nepřečtou, pouze po dosažení 9 000 kHz vibrace v AKAŠI.

Tato naše cesta je odzkoušená a má jasnou a krásnou budoucnost. Opět citát z bible: „A my živí, kteří se toho dočkáme, budeme spolu s nimi uchopeni v oblak vzhůru a pak již navždy budeme s Pánem. Byly dvě na poli, jedna byla vzata, mlely dvě obilí, jedna byla vzata.”

Zde musím podotknout. Chce-li se stát masojedlík vegetariánem, musí mít přestavěné trávicí šťávy ze štěpení živočišných bílkovin na rostlinné bílkoviny. V mase jsou jedny bílkoviny, ale v rostlinách jsou tři druhy: v luštěninách, kořenových zeleninách a v listnatých rostlinách. Organismus vegetariána je zdravější, nemá v sobě zahnívání mas, nepáchne a nemá v sobě balasty, které jsou příčinou častých chorob. Pro žití na planetě zemi je třeba mnohé vědět, nejenom věřit !!!

*** zdroj:
http://www.pravdavceskychzemich.cz/nepatrne-inform ace.htm