Svet-Stranek.cz
Archandělská zasvěcení

Minerál Šungit – „kámen zdraví“:Nejmenší z nebeských andělů je mocnější než největší z pozemských problémů.

Minerál Šungit – „kámen zdraví“

Léčivý minerál Šungit (Shungit), je možné nalézt pouze na jediném místě naší planety, v Karélii na březích Oněžského jezera v Rusku. Dodnes není zcela znám jeho původ, ale existuje hypotéza, že šungity jsou pozůstatky gigantického meteoritu, úlomku planety Faetón, která kdysi byla součástí naší sluneční soustavy. Stáří Šungitu se pohybuje kolem 2 miliard let a má zcela jedinečné fyzikální, chemické a léčebné vlastnosti.
Před 20 lety vědeckým světem proletěla senzace: anglickým vědcům se podařilo vytvořit cestou syntézy novou molekulární formu uhlíku – fullereny. A uhlík, jak známo, je základ života na Zemi. Nová látka byla tvrdší než diamant a měla silné a výrazné léčebné a antioxidační účinky. V experimentu fullereny dokonce zpomalovaly růst rakovinných buněk.

A po dalších 7 letech vznikla nová senzace: přírodní fullereny byly odhaleny v karelské hornině - Šungitu! Vypadalo to, že star hádanka jedinečných léčebných vlastností černého kamene bude brzy vyřešena. Vědci předpokládají, že je spojena právě s fullereny. Podle výsledků seriózních klinických zkoušek je možné s pomocí Šungitu léčit srdečně-cévní, svalové a obzvláště kloubní nemoci a nemoci pohybového ústrojí, což umožňuje, abychom ho právem pokládali za „kámen zdraví“ neboli lékem XXI století.
Před pěti lety si vědci určili cíl vytvořit na základě Šungitu přípravek na klouby, který by byl dostupný každému – ne každý má tu možnost navštívit Karélii. Vznikly speciální technologie a speciální přístroje. Dlouho pracovali nad složením, nad spojením nerostu s jinými aktivními látkami. Po létech práce vznikl krém-balzám Šungit na kloubní onemocnění.

Kromě samotného minerálu krém obsahuje mumio, ženšen a extrakty léčivých bylin. Klinické zkoušky nového prostředku přesvědčivě prokázaly: krém-balzám Šungit má výrazný protizánětlivé a regenerační účinky, odstraňuje otoky a bolesti u všech známých kloubních onemocněních. Zlepšuje mikrocirkulaci krve a aktivně napomáhá obnovení kloubní tekutiny a chrupavčité tkáni.

Dnes můžeme krém-balzám Šungit pokládat za rozhodující slovo v boji s kloubními chorobami. Jedinečný léčebný prostředek na zcela přírodní bázi je nyní dostupný každému!